لطفاً کمی صبر کنید...

حادثه تلخی دیگر؛ مرگ دلخراش کودک ۴ ساله به خاطر بی توجهی پدر

شناسه خبر: 82473 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس پلیس راه استان زنجان اعلام کرد: وقوع ۲ فقره تصادف در محور زنجان_ دندی و اتوبان زنجان_ اتفاق افتاد. به گزارش ادوار خبر، عظیمی افزود: ساعت ۵ عصر دیروز یکشنبه یک دستگاه کشنده ولوو بر اثر عدم رعایت سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در محور زنجان_ دندی واژگون شده و […]

رئیس پلیس راه استان زنجان اعلام کرد: وقوع ۲ فقره تصادف در محور زنجان_ دندی و اتوبان زنجان_ اتفاق افتاد.

به گزارش ادوار خبر، عظیمی افزود: ساعت ۵ عصر دیروز یکشنبه یک دستگاه کشنده ولوو بر اثر عدم رعایت سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در محور زنجان_ دندی واژگون شده و در حین واژگونی نیز یک دستگاه کامیون با کشنده ولوو برخورد کرده که راننده ولوو در دم جان باخته و راننده کامیون نیز مصدوم شده است.

سرهنگ عظیمی بابیان اینکه ساعت ۱۱ نیمه شب گذشته نیز یک مورد واژگونی خودروی سواری پرادو در اتوبان زنجان_تبریز به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد، گفت: خودرو به علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده واژگون شده و کودک ۴ ساله خانواده به بیرون از خودرو پرت شده و زیر چرخ‌های اتومبیل پدر جان خود را از دست داده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان از رانندگان خواست تا همواره با سرعت مطمئنه در جاده‌ها تردد کرده و هنگام خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکنند تا دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی نباشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها