لطفاً کمی صبر کنید...

دادستان کرمانشاه: رسیدگی با دقت و سریع به پرونده قتل در شهرک پردیس/ قاتل دستگیر شد

شناسه خبر: 82411 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

دادستان کرمانشاه از رسیدگی سریع به پرونده قتل در شهرک پردیس خبر داد. به گزارش ادوار خبر، شهرام کرمی بااشاره به حادثه قتلی که حدود دوماه پیش در شهرک پردیس کرمانشاه اتفاق افتاد، اظهار کرد: در این حادثه مردی ۳۵ ساله با شلیک اسلحه همسر خواهر خود را به قتل رساند و از محل متواری […]

دادستان کرمانشاه از رسیدگی سریع به پرونده قتل در شهرک پردیس خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، شهرام کرمی بااشاره به حادثه قتلی که حدود دوماه پیش در شهرک پردیس کرمانشاه اتفاق افتاد، اظهار کرد: در این حادثه مردی ۳۵ ساله با شلیک اسلحه همسر خواهر خود را به قتل رساند و از محل متواری شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه صحنه وقوع این قتل بسرعت در فضای مجازی منتشر شد و جریحه دار شدن افکار عمومی و مخدوش شدن احساس امنیت شهروندان را بدنبال داشت.

دادستان کرمانشاه افزود: به دلیل حساسیت بالایی که این حادثه ایجاد کرده بود، پس از وقوع جنایت بازپرس ویژه قتل دادسرا و پلیس آگاهی را مأمور به پیگیری جدی و شبانه‌روزی برای شناسایی و بازداشت متهم کردیم.

وی خاطرنشان کرد: با مجموعه اقدامات ضابطین دستگاه قضایی و پیگیری های مجدانه دادسرای استان مشخص شد که جوان متهم به قتل پس از ارتکاب جنایت بلافاصله از شهر کرمانشاه گریخته و به استان البرز عزیمت کرده و در آنجا مخفی شده است.

کرمی اضافه کرد: سرانجام به دنبال تلاش‌های بازپرس ویژه قتل دادسرای مرکز استان، پلیس آگاهی کرمانشاه و همکاری مقام قضایی و پلیس آگاهی استان البرز، محل اختفای متهم شناسایی و وی صبح امروز(یکم خرداد) دستگیر و به استان کرمانشاه منتقل شد.

وی اعلام کرد: متهم در بازجویی اولیه به ارتکاب قتل جوانی ۳۰ ساله در شهرک پردیس کرمانشاه اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.

دادستان کرمانشاه با تاکید براینکه این جوان متهم به قتل اکنون در بازداشت بسر می برد، گفت: با توجه به اهمیت این پرونده و تاثیری که در مخدوش شدن امنیت روانی مردم است، رسیدگی به آن فوری، با دقت و سرعت خواهد بود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها