لطفاً کمی صبر کنید...

توسط اداره کل تبلیغات اسلامی انجام شد؛ برگزاری پویش اولین میهمانی در آذربایجان شرقی

شناسه خبر: 82421 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

امروز یکشنبه پویش اولین میهمانی در آذربایجان شرقی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد. به گزارش ادوار خبر، پویش اولین میهمانی (ویژه روزه اولی‌ها) با هدف تعمیق باور به ضرورت عمل به تکالیف دینی و افتخار به تبعیت از فرامین الهی در بین تازه مکلفین، توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی […]

امروز یکشنبه پویش اولین میهمانی در آذربایجان شرقی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش ادوار خبر، پویش اولین میهمانی (ویژه روزه اولی‌ها) با هدف تعمیق باور به ضرورت عمل به تکالیف دینی و افتخار به تبعیت از فرامین الهی در بین تازه مکلفین، توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی و با همکاری آموزش و پرورش استان (اطلاع رسانی با استفاده از ظرفیت پیام رسان شاد) در سطح استان برگزار شد.

در این پویش دانش آموزان دختر و پسر تازه مکلف شده، احساس خو را از تجربه اولین روزه داری در قالب فایل ویدئویی یک دقیقه‌ای ارسال کرده و آثار دریافتی پس از بررسی و پایش اولیه از جهت رعایت پیش شرط‌ها، مورد داوری قرار گرفت و از ۳۷۰ اثر قابل قبول، ۵۰ اثر برگزیده اعلام شد.

مراسم اختتامیه پویش اولین میهمانی امروز با حضور تعداد محدودی از منتخبین و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و ۱۸ نفر از منتخبین به نمایندگی مورد تقدیر قرار گرفتند و جوایز سایر برگزیدگان به آنان اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به استقبال شرکت کنندگان سایر استان‌ها، ۷ نفر از استان‌های تهران، زنجان، فارس و قزوین به عنوان منتخب شناخته شدند.

منبع: مهر

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها