لطفاً کمی صبر کنید...

بیش از ۱۴ هزار کیلوگرم مواد غذایی و آشامیدنی فاسد در کرمانشاه امحاء شد

شناسه خبر: 82295 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴ هزار و ۴۷۲ کیلوگرم مواد غذایی و آشامیدنی تاریخ گذشته در استان کرمانشاه امحاء شد. به گزارش ادوار خبر، شهریار مستوفی گفت: طی بازرسی‌های به عمل آمده در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۴هزار و ۴۷۲ کیلوگرم انواع […]

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴ هزار و ۴۷۲ کیلوگرم مواد غذایی و آشامیدنی تاریخ گذشته در استان کرمانشاه امحاء شد.

به گزارش ادوار خبر، شهریار مستوفی گفت: طی بازرسی‌های به عمل آمده در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۴هزار و ۴۷۲ کیلوگرم انواع مواد غذایی و آشامیدنی تاریخ مصرف گذشته و فاسد از شرکت‌های پخش مواد غذایی جمع آوری و معدوم شد.

 وی افزود: همچنین در طی این مدت ۶هزار و ۱۳۶ کیلو گرم مواد غذایی و آشامیدنی نیز توقیف و پرونده آن‌ها جهت استعلام و بررسی‌های لازم به مراجع ذی‌ربط ارجاع شده است.

 مستوفی تصریح کرد: نزدیک به ۲۰هزار و ۸۷۶ کیلوگرم مواد بهداشتی نیز در ۲ ماه گذشته توقیف شده اند و در انتظار دستور مراجع ذی ربط است.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم از مصرف مواد خوراکی و آشامیدنی و همچنین مواد آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته خودداری کنند و موارد مشکوک را با تلفن شکایات ۳۷۱۰۶۲۳۳ در میان بگذارند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها