لطفاً کمی صبر کنید...

قضاوت کشتی المپیک توکیو توسط یک داور یزدی

شناسه خبر: 82195 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، ورزشی

رییس هیات کشتی استان یزد اعلام کرد: محمد مصلائی‌پور داور یزدی به عنوان تنها داور قضاوت کننده ایرانی به المپیک ۲۰۲۱ توکیو دعوت شد. به گزارش ادوار خبر، مجتبی صدقی رییس هیات کشتی استان یزد افزود: از اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون از این داور برجسته یزد برای قضاوت مسابقات المپیک دعوت […]

رییس هیات کشتی استان یزد اعلام کرد: محمد مصلائی‌پور داور یزدی به عنوان تنها داور قضاوت کننده ایرانی به المپیک ۲۰۲۱ توکیو دعوت شد.

به گزارش ادوار خبر، مجتبی صدقی رییس هیات کشتی استان یزد افزود: از اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون از این داور برجسته یزد برای قضاوت مسابقات المپیک دعوت شد.

وی ادامه داد: حضور یک یزدی در المپیک توکیو در لباس داوری یک افتخار و نشان دهنده ظرفیت این رشته در کشور است و امیدواریم مصلائی‌پور در انجام وظایف بهتر از گذشته موفق باشد.

مصلائی‌پور دارای درجه سوپر یک المپیکی (بالاترین درجه داوری کشتی در جهان) و هم‌اکنون رئیس کمیته داوران کشتی کشور است.

حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر در رشته کشتی استان یزد فعالیت دارند و در صورت کار فرهنگی و اطلاع‌رسانی شاهد افزایش این آمار خواهیم بود .

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد و هیات کشتی در ۱۰ شهرستان فعال است.
منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها