لطفاً کمی صبر کنید...

نهاده دامی یارانه‌ای به مجریان طرح‌های اشتغال دامپروری اختصاص می یابد

شناسه خبر: 81980 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد: کمیته امداد استان کرمانشاه به مددجویان مجری طرح‌های اشتغال دامپروری، نهاده‌های دامی یارانه‌ای اختصاص می‌دهد. به گزارش ادوار خبر، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه مددجویان مجری طرح‌های اشتغال دامپروری با توجه به شرایط نامناسب آب و هوایی در سال […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد: کمیته امداد استان کرمانشاه به مددجویان مجری طرح‌های اشتغال دامپروری، نهاده‌های دامی یارانه‌ای اختصاص می‌دهد.

به گزارش ادوار خبر، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه مددجویان مجری طرح‌های اشتغال دامپروری با توجه به شرایط نامناسب آب و هوایی در سال جاری و کمبود بارندگی با مشکل تامین علوفه و نهاده‌های دامی روبرو هستند، گفت: این نهاد به منظور تامین نهاده‌های دامی برای مجریان طرح‌های اشتغال با سازمان جهاد کشاورزی و تعاونی دامداران استان رایزنی کرده است.

رضا طاهری افزود: بر این اساس مقرر شده است سهمیه‌ای با عنوان کنسانتره یارانه‌ای دامی شامل ذرت، جو و سویا برای طرح‌های اشتغال دامپروری مددجویان تحت حمایت در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: این سهمیه برای هر راس دام سبک ماهیانه ۱۵ کیلوگرم و برای هر راس دام سنگین نیز در ماه ۱۰۰ کیلوگرم است.

طاهری با اشاره به اینکه هزینه کنسانتره یارانه‌ای اختصاص داد شده به مددجویان کمتر از یک سوم قیمت آن در بازار آزاد است، اظهار داشت: مددجویان مجری طرح دامپروری می‌توانند برای دریافت حواله نهاده‌های دامی یارانه‌ای به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌های استان مراجعه کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان گفت: در حال حاضر هشت هزار و ۴۱۳ طرح اشتغال دامپروری مددجویی با پتانسیل ۱۸۴ هزار رأس دام سبک و سنگین در استان کرمانشاه فعال است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها