لطفاً کمی صبر کنید...

وزیر امور خارجه: صهیونیست ها و آمریکا چهره کریه خود را به نمایش گذاشته‌اند

شناسه خبر: 81830 سرویس: سیاست

ظریف با اشاره به تحویل موشک‌های «نقطه زن» به ارزش ۷۵۳ میلیون دلار توسط آمریکا به رژیم صهیونیستی با هدف کشتن شمار بیشتری از کودکان فلسطینی، گفت: اسرائیل و آمریکا چهره کریه خود را به نمایش گذاشته‌اند. به گزارش ادوار خبر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (سه‌شنبه) در توئیتی با […]

ظریف با اشاره به تحویل موشک‌های «نقطه زن» به ارزش ۷۵۳ میلیون دلار توسط آمریکا به رژیم صهیونیستی با هدف کشتن شمار بیشتری از کودکان فلسطینی، گفت: اسرائیل و آمریکا چهره کریه خود را به نمایش گذاشته‌اند.

به گزارش ادوار خبر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (سه‌شنبه) در توئیتی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و تصویب توافق تسلیحاتی بین آمریکا و رژیم صهیونیستی نوشت: همزمان با آن‌که تسلیحات آمریکایی بر سر مردم بیگناه فلسطین فرود می‌آید، ایالات متحده بار دیگر موشک‌های «نقطه زن» به ارزش ۷۵۳ میلیون دلار را به اسرائیل با هدف کشتن شمار بیشتری از کودکان با دقت بیشتر و دقیق تر تحویل داده است.

وی افزود: در عین حال ایالات متحده مانع بیانیه احتمالی شورای امنیت سازمان ملل با ملایم‌ترین لحن شده است.

ظریف اضافه کرد: جهان در حالی نظاره گر است که اسرائیل و حامی آن، چهره کریه خود را به نمایش گذاشته‌اند.

رسانه‌های آمریکایی از تصویب توافق تسلیحاتی بین دولت آمریکا با رژیم صهیونیستی خبر دادند.

روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» نوشت که کنگره آمریکا در ماه می در جریان این توافق تسلیحاتی قرار گرفته بود. آمریکا اصلی‌ترین تامین کننده سلاح و تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی است. 

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها