لطفاً کمی صبر کنید...

تقوای اجتماعی و اخلاق دو مولفه مهم برای داوطلبان انتخاباتی

شناسه خبر: 81917 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمانشاه تاکید کرد: تقوای اجتماعی و اخلاق دو مولفه مهم برای داوطلبان انتخاباتی است. به گزارش ادوار خبر، رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمانشاه در نشست ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی دادگستری استان کرمانشاه گفت: خدمت به مردم و اخلاق مداری دو وظیفه مهم کسانی است […]

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمانشاه تاکید کرد: تقوای اجتماعی و اخلاق دو مولفه مهم برای داوطلبان انتخاباتی است.

به گزارش ادوار خبر، رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمانشاه در نشست ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی دادگستری استان کرمانشاه گفت: خدمت به مردم و اخلاق مداری دو وظیفه مهم کسانی است که قبول مسئولیت می کنند.

حجت الاسلام مفید افزود: مهمترین پایه شکل گیری اقتدار ملی رعایت اخلاق است و انتظار می‌رود تا در فضای سیاسی و انتخاباتی بیشتر مراقب باشیم.

مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمانشاه نیز در این نشست گفت: تاکنون ۲۰ نشست تخصصی در ستاد انتخابات این مرکز با هدف آگاهی بخشی، تبیین و تحلیل مسائل انتخاباتی تشکیل شده است.

امیری با اشاره به اینکه مدیریت و نظارت بر فضای مجازی مهم و تاثیر گذار است افزود: ما آماده  همکاری با نهاد‌های مختلف دراین رابطه هستیم.

بهرام زاده معاون اجتماعی و پیشگیری از جرائم دادگستری استان هم از  فعالیت شعبه ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در استان خبر داد و گفت: به همین منظور در شهر کرمانشاه ۴ شعبه پیش بینی شده است.  

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها