لطفاً کمی صبر کنید...

۲۰۱ هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان کرمانشاهی طبخ شد

شناسه خبر: 81711 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ماه مبارک رمضان امسال در قالب پویش «ایران همدل-اطعام مهدوی» ۲۰۱ هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین خانوار‌های کم برخوردار استان کرمانشاه توزیع شد. به گزارش ادوار خبر، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی پویش ایران همدل-اطعام مهدوی در ماه مبارک […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ماه مبارک رمضان امسال در قالب پویش «ایران همدل-اطعام مهدوی» ۲۰۱ هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین خانوار‌های کم برخوردار استان کرمانشاه توزیع شد.

به گزارش ادوار خبر، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی پویش ایران همدل-اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، از مشارکت ۲۵ میلیارد و ۸۸۶ میلیون تومانی کرمانشاهیان نیکوکار در این پویش خبر داد.

محسن رخصی با بیان اینکه در این ماه مبارک بیش از ۸۵ آشپزخانه مهدوی در استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور طبخ غذای گرم دایر شد، افزود: در این آشپزخانه‌ها بیش از ۲۰۱ هزار پرس غذای گرم برای خانوار‌های مددجو و کم برخوردار استان طبخ و در میان آنان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: در پویش ایران همدل-اطعام مهدوی حدود ۶۷ هزار بسته معیشتی و غذایی نیز برای خانوار‌های تحت حمایت با مشارکت خیران نیک اندیش تامین شد.

رخصی یاداور شد: همچنین در این ماه مبارک حدود ۳۹ هزار بسته افطاری ساده تهیه و در میان خانوار‌های نیازمند توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه ضمن قدردانی از مشارکت خوب و کریمانه مردم استان کرمانشاه در پویش ایران همدل-اطعام مهدوی، اظهار داشت: این پویش عمق فرهنگ اسلامی و نوع دوستی در میان مردم نیک اندیش استان کرمانشاه را به نمایش گذاشت.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها