لطفاً کمی صبر کنید...

وزیر امور خارجه برای ملاقات با مقامات واتیکان و ایتالیا وارد رم شد

شناسه خبر: 81585 سرویس: سیاست

محمد جواد ظریف برای ملاقات با مقامات ایتالیا و واتیکان وارد رم شد. به گزارش ادوار خبر، به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه محمدجواد ظریف برای ملاقات با مقامات واتیکان و ایتالیا وارد رم شد.  وزیر امور خارجه در این سفر علاوه بر رایزنی در خصوص گسترش همکاری‌های […]

محمد جواد ظریف برای ملاقات با مقامات ایتالیا و واتیکان وارد رم شد.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه محمدجواد ظریف برای ملاقات با مقامات واتیکان و ایتالیا وارد رم شد.

 وزیر امور خارجه در این سفر علاوه بر رایزنی در خصوص گسترش همکاری‌های مشترک در حوزه روابط دوجانبه، پیرامون همکاری‌ها در موضوعات مورد علاقه طرفین در سطح بین المللی نیز به تبادل نظر خواهد پرداخت.

رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان  از پنجشنبه گذشته تور اروپایی خود را با سفر به مادرید پایتخت اسپانیا آغاز کرده است. ظریف در اسپانیا با خانم آرانچا گونزالس لایا وزیر امور خارجه و امور اتحادیه اروپایی اسپانیا دیدار و در خصوص آخرین وضعیت روابط دو کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی به تبادل نظر پرداخت.

 ظریف همچنین در دیدار با خانم ریس ماروتو وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا که ریاست طرف اسپانیایی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور را نیز بر عهده دارد، همکاری های دو کشور در حوزه های اقتصادی و تجاری را مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار داد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها