لطفاً کمی صبر کنید...

تولد نخستین فیل در ایران

شناسه خبر: 81646 سرویس: عکس و فیلم، گزارش تصویری

نخستین فیل در باغ وحش ارم متولد شد. این بچه فیل پس از ۲۲ ماه برای نخستین بار در باغ وحش ارم متولد و عنوان نخستین فیل متولد شده در باغ وحش را به نام خود کرد.  به گزارش ادوار خبر، باغ وحش ارم سبز شاهد نخستین تولد فیل در تاریخ کشورمان بود. مدیر باغ […]

نخستین فیل در باغ وحش ارم متولد شد. این بچه فیل پس از ۲۲ ماه برای نخستین بار در باغ وحش ارم متولد و عنوان نخستین فیل متولد شده در باغ وحش را به نام خود کرد.

 
به گزارش ادوار خبر، باغ وحش ارم سبز شاهد نخستین تولد فیل در تاریخ کشورمان بود. مدیر باغ وحش ارم سبز گفت: جنسیت فیل تازه متولد شده ماده بوده و این فیل به همراه مادر در سلامتی کامل به سر می‌برند. او افزود: برای نگهداری و حفظ سلامتی مادر و فرزند به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان اتحادیه باغ وحش‌های اروپا، راهنمای معرفی شده باغ وحش تهران از طرف اتحادیه باغ وحش‌های اروپا و کارشناس eep فیل‌ها به صورت آنلاین در ارتباط بوده و از راهنمایی‌ها و تخصص ایشان استفاده می‌شود همچنین مادر و فرزند در قرنطینه و در شرایط ویژه نگهداری می‌شوند. براساس این گزارش و بنابر اعلام دامپزشکان باغ وحش ارم، حال این بچه فیل و مادرش خوب است.

منبع: خبرگزاری صدا وسیما/ عکاس : سهراب سید جمالی

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها