لطفاً کمی صبر کنید...

محل احداث پالایشگاه گازی در گیلانغرب جانمایی شد

شناسه خبر: 81563 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

امروز با حضور گروهی از کارشناسان وزارت نفت محل احداث پالایشگاه گازی شهرستان گیلانغرب جانمایی شد. به گزارش ادوار خبر، اکیپی از کارشناسان وزارت نفت امروز با حضور در این شهرستان نقطه مورد نظر در حدفاصل ۱۰ کیلومتری جنوب غربی شهر گیلانغرب را جهت احداث طرح ملی پالایشگاه گازی این شهرستان جانمایی کردند. فرماندار شهرستان […]

امروز با حضور گروهی از کارشناسان وزارت نفت محل احداث پالایشگاه گازی شهرستان گیلانغرب جانمایی شد.

به گزارش ادوار خبر، اکیپی از کارشناسان وزارت نفت امروز با حضور در این شهرستان نقطه مورد نظر در حدفاصل ۱۰ کیلومتری جنوب غربی شهر گیلانغرب را جهت احداث طرح ملی پالایشگاه گازی این شهرستان جانمایی کردند.

فرماندار شهرستان گیلانغرب گفت: کلنگ زنی و عملیات احداث این پالایشگاه گازی بزودی و تا پیش از پایان کار دولت اجرایی خواهد شد.

محمودیان افزود: مطالعات احداث این پالایشگاه انجام شده و تیم‌های تخصصی مجموعه صنعت نفت کار را شروع کرده‌اند و امروز نیز مقرر شد محدوده ۱۰۰ هکتاری مورد نظر از طریق منابع طبیعی ظرف مدت ۲۴ ساعت تعیین تکلیف شود تا نسبت به تملک محدوده محل احداث توسط وزارت نفت جهت آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه اقدامات قانونی صورت گیرد.

گفتنی است این پالایشگاه گازی و مجموعه‌های وابسته آن قرار است با ۲ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری ساخته شود وطرح احداث این پالایشگاه در راستای اقتصاد مقاومتی و توسعه درون‌زا و با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان کرمانشاه به ویژه ذخایر گازی مناسب استان مصوب شده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها