لطفاً کمی صبر کنید...

سهمیه آرد ۵۰ نانوایی متخلف در کرمانشاه قطع شد

شناسه خبر: 81543 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: طی یک ماه گذشته سهمیه آرد ۵۰ نانوایی متخلف در شهر کرمانشاه به علت استفاده از جوش شیرین و بلانکیت قطع شده است. به گزارش ادوار خبر، مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: تیم‌های نظارتی ویژه‌ای کار بازرسی از نانوایی‌های کرمانشاه را انجام می‌دهند […]

مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: طی یک ماه گذشته سهمیه آرد ۵۰ نانوایی متخلف در شهر کرمانشاه به علت استفاده از جوش شیرین و بلانکیت قطع شده است.

به گزارش ادوار خبر، مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: تیم‌های نظارتی ویژه‌ای کار بازرسی از نانوایی‌های کرمانشاه را انجام می‌دهند که متشکل از بازرسان فرمانداری، اتاق اصناف، اداره استاندارد و معاونت غذا و دارو است.

خدادادیان افزود: همچنین با شیوع ویروس کرونا نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گرفته است.

وی به فعالیت ۹۹۸ نانوایی در شهرستان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۵۰ نانوایی در روستا‌های تابعه قرار دارد.

مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: علاوه بر نانوایی ها در یک ماه گذشته هزار بازدید از مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی در کرمانشاه انجام شده که در این رابطه ۱۸۰ پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

خدادادیان با بیان اینکه ۹۰ بازرس محیط کار نظارت بر مراکز تهیه، توزیع وعرضه مواد غذایی را در شهر کرمانشاه انجام می‌دهند، گفت: شهروندان می‌توانند تخلفات بهداشتی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی را با سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت به این تخلفات رسیدگی شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها