لطفاً کمی صبر کنید...

سردار زهرایی عنوان کرد؛ فعالیت میدان خدمت رسانی در کنار میدان مقاومت

شناسه خبر: 81527 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، سیاست

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد: میدان خدمت رسانی در کنار میدان مقاومت فعال است. به گزارش ادوار خبر،  رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در چهاردهمین رزمایش سراسری کمک مومنانه استان گلستان گفت: انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم است، اما برخی دچار خطای محاسباتی شده و با دوقطبی سازی جو جامعه را برهم میزنند. […]

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد: میدان خدمت رسانی در کنار میدان مقاومت فعال است.

به گزارش ادوار خبر،  رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در چهاردهمین رزمایش سراسری کمک مومنانه استان گلستان گفت: انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم است، اما برخی دچار خطای محاسباتی شده و با دوقطبی سازی جو جامعه را برهم میزنند.

وی افزود: دفاع از مظلوم و ظلم ستیزی در تمام عالم دو آرمان انقلاب است و میدان مقاومت بر اساس همین دو مبنا در منطقه شکل گرفت.

سردار زهرایی گفت: نفس زکیه میدان مقاومت، شهید سلیمانی بود و اکنون نیز یاران او میداندار این موج عظیم در منطقه هستند، میدان دیگری که امروز پا به پای میدان مقاومت در حال فعالیت است میدان خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: هرکدام از ما اگر از حضور در میدان مقاومت جاماندیم امروز فرصت داریم در میدان خدمت رسانی باشیم.

سردار زهرایی ادامه داد: همه باید بدانیم در میدان خدمت رسانی اگر میلیون‌ها بسته کمک معیشتی و هزاران جهیزیه توزیع کردیم، اما بصیرت نداشتیم کارمان ناقص است.

وی گفت: دست یکایک جهادگران بسیجی سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا را می‌بوسم که ظرف ۳ ماه ۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی که این حقیر کلنگ زنی کرده بودیم را به اتمام رساندند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها