لطفاً کمی صبر کنید...

حملات اخیر رژیم صهیونیستی مصداق دیگری از برحق بودن فلسطینیان است

شناسه خبر: 81470 سرویس: سیاست

استاندار مازندران با محکوم کردن حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین، گفت: این حملات مصداق دیگری از برحق بودن فلسطینیان و ماهیت اشغالگرانه اسراییل است. به گزارش ادوار خبر، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان گفت: اسراییل این بار به تأسی از همان ماهیت سرکوب‌گرانه‌اش، قصد داشت تا در میدان دیپلماسی […]

استاندار مازندران با محکوم کردن حملات اخیر رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین، گفت: این حملات مصداق دیگری از برحق بودن فلسطینیان و ماهیت اشغالگرانه اسراییل است.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان گفت: اسراییل این بار به تأسی از همان ماهیت سرکوب‌گرانه‌اش، قصد داشت تا در میدان دیپلماسی جهانی، خود را مظلوم نشان دهد اما شاهدیم که این بار، اغلب مردم جهان و بسیاری از دولت‌ها، حملات سرکوبگرانه این رژیم غاصب را محکوم کرده‌اند.

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به درگیری‌های بین شهروندان عرب و اسراییلی در شهرهای اسراییل، افزود: رژیم و دولتی که با ده‌ها ترفند و نیرنگ، خاک کشوری دیگر را غصب کرده، امروز حتی از اداره امور داخلی خود نیز عاجز مانده است.

حسین‌ زادگان، با اعلام انزجار از رفتار سبعانه رژیم غاصب صهیونیستی که منجر به شهادت تعداد زیادی مردم بیگناه و کودکان شده، ابراز امیدواری کرد تا هر چه زودتر، این نسل‌کشی‌ها و جنایت‌ها به پایان برسد و فلسطین اشغالی، رنگ آرامش و صلح به خود ببیند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها