لطفاً کمی صبر کنید...

راهپیمایی دانشجویان و نمازگزاران در اعتراض به حملات رژیم صهیونیستی به غزه

شناسه خبر: 81350 سرویس: سیاست

در حمایت از مردم مظلوم فلسطین جمعی از دانشجویان و مردم در اعتراض به حمله رژیم صهیونیسیتی به غزه از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند. به گزارش ادوار خبر، جمعی از دانشجویان و مردم در اعتراض به حمله رژیم صهیونیسیتی به غزه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی کردند. دانشجویان […]

در حمایت از مردم مظلوم فلسطین جمعی از دانشجویان و مردم در اعتراض به حمله رژیم صهیونیسیتی به غزه از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند.

به گزارش ادوار خبر، جمعی از دانشجویان و مردم در اعتراض به حمله رژیم صهیونیسیتی به غزه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی کردند.

دانشجویان و مردم در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین حرکت کردند.

*  حمل پرچم ۲۰ متری فلسطین 

مردم در این راهپیمایی پرچم ۲۰ متری فلسطین را حمل کرده و  با سر دادن شعارهایی همچون “جنایت اسرائیل حمایت آمریکا”، “برابر رژیم اشغالگر؛ باید که متحد شویم سراسر”، “هنگام پیروزی ما می‌رسد آزادی قدس فرا می‌رسد”، “مرگ بر آمریکا”،”مرگ بر اسرائیل”، “بیت المقدس قبله نخستین رها شود با قدرت مسلمین”، “مرگ بر این ظلم و بر این جنگتان؛ قدس رها می‌شود از چنگ تان”، “رژیم صهیونیستی خانه عنکبوت است سرنوشت اسرائیل نابودی و سقوط است”، “الله الله اکبر آمریکا شیطان الاکبر” و… خشم و انزجار خود را از جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی ابراز داشتند.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها