لطفاً کمی صبر کنید...

۸۰۰بسته معیشتی میان مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه توزیع شد

شناسه خبر: 81309 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: با مشارکت مدیران، روسای ادارات و سازمان‌ها و معاونان و مدیران ستادی استانداری، یک میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جهت تهیه بسته‌های معیشتی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان جمع آوری شد. به گزارش ادوار خبر، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: با […]

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: با مشارکت مدیران، روسای ادارات و سازمان‌ها و معاونان و مدیران ستادی استانداری، یک میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جهت تهیه بسته‌های معیشتی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان جمع آوری شد.

به گزارش ادوار خبر، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: با همکاری و کمک‌های مومنانه مدیران استان ۸۰۰بسته معشیتی بین اقشار کم برخوردار و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان توزیع شد.

نجفی مهر افزود: از این مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰میلیون آن توسط مدیران ستادی استانداری و مدیران استان و مابقی نیز توسط مدیران و کارکنان کمیته امداد(ره) استان تهیه شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با شروع ماه مبارک رمضان و در لبیک به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه اقدامات بسیار خوبی در استان صورت گرفت و استاندار کرمانشاه نیز از مدیران خواستند که در اجرای این طرح نقش فعالی داشته باشند.

لازم به ذکر است ۲۰ اردیبهشت ماه نیز با کمک استانداری، کمیته امداد و بنیاد مستعضفان هزار بسته معیشتی و ۵۰۰تبلت میان دانش آموزان و مددجویان استان توزیع شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها