لطفاً کمی صبر کنید...

۱۱۷ مرکز در استان کرمانشاه برای تزریق واکسن کرونا فعالیت می کنند

شناسه خبر: 81277 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: در حال حاضر ۱۱۷ مرکز روستایی و شهری در استان کرمانشاه برای تزریق واکسن کرونا فعال است و ۳۴ مرکز تجمیعی نیز در این رابطه در نظر گرفته شده است. به گزارش ادوار خبر، دکتر ابراهیم شکیبا در نشست ستاد مدیریت واکسن کرونا عنوان کرد: از این تعداد ۱۷ […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: در حال حاضر ۱۱۷ مرکز روستایی و شهری در استان کرمانشاه برای تزریق واکسن کرونا فعال است و ۳۴ مرکز تجمیعی نیز در این رابطه در نظر گرفته شده است.

به گزارش ادوار خبر، دکتر ابراهیم شکیبا در نشست ستاد مدیریت واکسن کرونا عنوان کرد: از این تعداد ۱۷ مرکز شهری و ۱۸ مرکز روستای در شهرستان کرمانشاه در حال فعالیت هستند و ۸ مرکز تجمیعی نیز در این شهرستان مشخص شده است.

وی افزود: در هریک از مراکز تجمیعی یک پزشک به همراه حداقل ۱۰ تیم سه نفره که شامل یک نفر واکسیناتور و ۲ نفر جهت ثبت در سامانه می‌باشد، کار واکسیناسیون کرونا را بر عهده خواهند داشت.

شکیبا خاطرنشان کرد: ۸ منطقه در شهر کرمانشاه به منظور سهولت دسترسی عموم به مراکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا مشخص شده است که این مراکز شامل نمایشگاه بین المللی واقع در پارک شاهد، سالن ورزشی دانشکده بهداشت، سالن ورزشی شرکت توزیع برق واقع در روبری میدان بار، سالن ورزشی تقوا در محله رفعتیه، سالن ورزشی امام علی (ع) در شهرک جهاد، سالن ورزشی ولایت در الهیه، سالن ورزشی کارگران در محله رودکی و سالن ورزشی شهرک پردیس است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: امیدواریم با راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در استان کرمانشاه، تزریق واکسن کرونا بر اساس پروتکل‌های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت، با شرایط بهتر، بدور از ازدحام و با سرعت عمل بیشتری صورت گیرد.

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۶۴ هزار دُز واکسن تحویل استان شده که بیش از ۴۸ هزار دُز آن تزریق شده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها