لطفاً کمی صبر کنید...

محدودیت ترافیکی روز عید فطر در کرمانشاه اعمال می شود

شناسه خبر: 81192 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی روز عید سعید فطر در شهر کرمانشاه اعمال می شود. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ فضل الله شیری گفت: این محدودیت ترافیکی از ساعت ۶ صبح روز عید فطر در خیابان مدرس حدفاصل میدان آزادی تا تقاطع مدرس اعمال خواهد شد. وی افزود: با […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی روز عید سعید فطر در شهر کرمانشاه اعمال می شود.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ فضل الله شیری گفت: این محدودیت ترافیکی از ساعت ۶ صبح روز عید فطر در خیابان مدرس حدفاصل میدان آزادی تا تقاطع مدرس اعمال خواهد شد.

وی افزود: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر مقابل مسجد جامع، خیابان‌ها و کوچه‌هایی که ورودی آن‌ها به سمت خیابان مدرس است شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند.

رییس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: محدودیت توقف در طول خیابان مدرس از ساعت یک بامداد روز عید برای پاکسازی خیابان مدرس از وسایل نقلیه اجرایی و هیچ خودرو و موتورسیکلتی در این ساعت حق توقف و پارک در محدوده اعلام شده را ندارند.

سرهنگ شیری به رانندگان، کسبه و ساکنین در مسیر خیابان مدرس توصیه کرد از پارک خودرو و وسایل نقلیه در مسیر یاد شده خودداری کنند چرا که وسیله نقلیه آن‌ها به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در زمان اجرای طرح محدودیت از خیابان‌های مجاور مانند بلوار کوهساری به بلوار افشار طوس و خیابان جلیلی به خیابان شریعتی استفاده کنند.

سرهنگ شیری با بیان اینکه محدودیت ترافیکی تا پایان برگزاری نماز عید، دعا و خطبه‌ها ادامه خواهد داشت، از شهروندان خواست با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها