لطفاً کمی صبر کنید...

رییس پلیس راه کرمانشاه درمورد تردد در تعطیلات عید فطر گفت: افراد حتی با داشتن برگه تردد “جریمه” می‌شوند

شناسه خبر: 81300 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: برگه تردد صادر شده از سوی فرمانداری‌ها در ایام طرح ممنوعیت تردد از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت، بجز در موارد خاص برای تردد سایر افراد باطل است. سرهنگ محمد حیدری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شروع طرح ممنوعیت تردد از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته(۲۱ […]

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: برگه تردد صادر شده از سوی فرمانداری‌ها در ایام طرح ممنوعیت تردد از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت، بجز در موارد خاص برای تردد سایر افراد باطل است.

سرهنگ محمد حیدری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شروع طرح ممنوعیت تردد از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته(۲۱ اردیبهشت) گفت: با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر طرح ممنوعیت تردد از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت در تمامی محورهای کشور و استان به اجرا درآمده است.

وی افزود: در این طرح ورود و خروج “به” و “از” تمامی شهرهای استان ممنوع است و متخلفان در شهرهای قرمز مشمول جریمه یک میلیون تومانی و در شهرهای نارنجی و زرد مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می شوند.

حیدری با اشاره به تشدید کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان گفت: در این طرح به افرادی که برگه تردد هم داشته باشند اجازه تردد داده نمی شود، مگر اینکه جزو مشاغل یا امورات خاص از پیش تعیین شده باشند.

وی افزود: در این طرح اجازه تردد تنها به کادر بهداشت و درمان، مشاغل خاص، دستگاه های خدماتی و امدادی، خودروهای حمل بار و مسافر،و افرادی که امور درمانی دارند، داده می شود.

حیدری تصریح کرد: خارج از این دسته بندی، حتی اگر افراد برگه تردد هم داشته باشند اجازه تردد به آنها داده نخواهد شد و مشمول جریمه خواهند شد.

وی یادآور شد: این طرح ممنوعیت تردد هم شامل ورود به شهرها و هم خروج از آنهاست، یعنی اگر افراد حتی از کرمانشاه خارج شده و به سمت بیستون بروند در مسیر سامانه ها فعال بوده و جریمه آنها را ثبت می کند، چرا که خروج از شهر هم ممنوع است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار کرد: تمامی این سخت گیری ها برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا در این شرایط است و امیدواریم مردم همکاری کرده و بطور جد از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها