لطفاً کمی صبر کنید...

ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری

شناسه خبر: 81230 سرویس: سیاست

محمود احمدی‌نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم که ساعتی قبل وارد ستاد انتخابات شد، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. به گزارش ادوار خبر، محمود احمدی نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم با مشایعت نزدیک به ۱۰۰ نفر از هوادارانش که وی را تا جلو درب وزارت کشور همراهی کردند برای ثبت نام […]

محمود احمدی‌نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم که ساعتی قبل وارد ستاد انتخابات شد، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش ادوار خبر، محمود احمدی نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم با مشایعت نزدیک به ۱۰۰ نفر از هوادارانش که وی را تا جلو درب وزارت کشور همراهی کردند برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد. 

احمدی نژاد که همزمان با راه افتادن خود از منزل به سمت تالار وزارت کشور در صفحه اینستاگرام به طور زنده پخش می کرد، پس از ورود مشاورش علی اکبر جوانفکر ،و احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز لحظاتی قبل در محل ستاد انتخابات حضور یافت.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.  

 در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان ۵۷ نفر ثبت نام کردند. 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها