لطفاً کمی صبر کنید...

ماموران کلانتری بعثت کرمانشاه دل پدری را شاد کردند

شناسه خبر: 81120 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی کرمانشاه عنوان کرد: سه همکار خیر و وظیفه‌شناس در کلانتری ۱۷ بعثت در اقدامی خیرخواهانه وسایل کار یکی از شهروندان کرمانشاهی را که چندی پیش مورد سرقت قرار گرفته بود با هزینه شخصی برای وی خریداری کردند. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: چند روز پیش یکی از شهروندان با […]

فرمانده انتظامی کرمانشاه عنوان کرد: سه همکار خیر و وظیفه‌شناس در کلانتری ۱۷ بعثت در اقدامی خیرخواهانه وسایل کار یکی از شهروندان کرمانشاهی را که چندی پیش مورد سرقت قرار گرفته بود با هزینه شخصی برای وی خریداری کردند.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: چند روز پیش یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری ۱۷ بعثت عنوان کرد وسایل کار جوشکاریش که تنها محل درآمد وی و خانواده‌اش بوده به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش ماموران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان و بازپس‌گیری وسایل جوشکاری این شهروند سالخورده آغاز کردند، اما متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نشد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: در این میان پیگیری‌های مداوم مالباخته و عنوان این موضوع که پس از سرقت وسایل کارم زندگی برای من و اعضای خانواده‌ام سخت شده باعث شد ماموران کلانتری در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان دست به اقدامی خداپسندانه بزنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سه همکار خیر و وظیفه‌شناس ما در کلانتری بعثت به نام‌های سرگرد فریبرز کهریزی، سروان سعید خالوندی و ستوانیکم کیوان آریانا در جریان پرونده قرار داشتند پس از مشورت با هم تصمیم به خریداری وسایل کار برای این شخص که از نظر مالی در تنگنا قرار داشت، می‌گیرند.

دلیری تصریح کرد: این سه همکار مومن و خیر هزینه خرید یک دستگاه موتورجوش، یک دستگاه اره آهن‌بر برقی، ترانس برق، فرغون و … که جزو وسایل کار این جوشکار سیار بوده را تامین و پس از دعوت از مالباخته، این وسایل به شکل محترمانه‌ای که شان و کرامت وی حفظ شود، تحویلش شد.

وی همچنین با اشاره به خرسندی فرد مالباخاته از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه ماموران کلانتری ۱۷ بعثت، تصریح کرد: پلیس بارها ثابت کرده که خدمتگذار واقعی مردم است و برای شادی دل آن‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها