لطفاً کمی صبر کنید...

تشدید ممنوعیت های تردد ویژه عید فطر در کرمانشاه آغاز شد

شناسه خبر: 81049 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اعلام کرد: محدودیت‌های تردد ویژه عید سعید فطر از امروز دراستان کرمانشاه تشدید می شود. به گزارش ادوار خبر، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور در ایام عید سعید فطر محدودیت‌های تردد در استان کرمانشاه تشدید می شود. سرهنگ محمد […]

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اعلام کرد: محدودیت‌های تردد ویژه عید سعید فطر از امروز دراستان کرمانشاه تشدید می شود.

به گزارش ادوار خبر، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور در ایام عید سعید فطر محدودیت‌های تردد در استان کرمانشاه تشدید می شود.

سرهنگ محمد حیدری افزود: از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه (۲۱ اردیبهشت) تا ساعت ۱۲ روز شنبه (۲۵ اردیبهشت) محدودیت‌های تردد در سراسر کشور و استان کرمانشاه تشدید خواهد شد.

وی گفت: ورود و خروج خودروهای شخصی از همه شهرستان های  کشور و استان کرمانشاه ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه کلیه ترددهای بین شهری از طریق سامانه های هوشمند و همچنین ایستگاه‌های مستقر در مبادی ورودی و خروجی شهرها کنترل می شوند افزود: در صورت تردد در شهرهای با وضعیت قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای با وضعیت نارنجی و زرد مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون صورت خواهد گرفت.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه  ناوگان حمل بار و مسافر و همچنین وانت بارهای شخصی که در جابجایی ارزاق عمومی فعالیت دارند شامل محدودیت نخواهند شد افزود: کلیه مجوزهای تردد فاقد اعتبار هستند و فقط مجوزهایی که قبل از این ایام برای مشاغل خاص مانند کادر درمان و دستگاه‌های خدمات‌رسان صادر شده اعتبار دارند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها