لطفاً کمی صبر کنید...

۳ هزار حواله الکترونیک برای بیماران خاص در کرمانشاه صادر شد

شناسه خبر: 80942 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: سال گذشته بیش از ۳ هزار حواله الکترونیک برای بیماران ام اس و بیماران پیوندی در استان صادر شده است. به گزارش ادوار خبر، دکتر بهمن روشنی با بیان اینکه بیماران خاص و صعب العلاج از خدمات درمانی رایگان بهره مند می‌شوند، گفت: این خدمات با صدور حواله […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: سال گذشته بیش از ۳ هزار حواله الکترونیک برای بیماران ام اس و بیماران پیوندی در استان صادر شده است.

به گزارش ادوار خبر، دکتر بهمن روشنی با بیان اینکه بیماران خاص و صعب العلاج از خدمات درمانی رایگان بهره مند می‌شوند، گفت: این خدمات با صدور حواله الکترونیک دریافت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۴ هزار و ۵۰۶ بیمار خاص و صعب العلاج در سامانه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ثبت شده است، افزود: سال گذشته هزار و ۸۷۰ حواله الکترونیک برای بیماران ام اس و هزار و ۱۹۱ حواله نیز برای بیماران پیوندی صادر شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: با صدور حواله الکترونیک بیماران تنها با یک بار مراجعه و دریافت کد رهگیری می‌توانند خدمات دریافت کنند.

دکتر روشنی خاطرنشان کرد: برای رفاه حال بیماران این حواله‌ها بدون مهلت و بدون تاریخ و بر اساس نوع دارو صادر می‌شود و تا زمانیکه نوع دارو تغییر نکند تا سال‌ها قابل استفاده است.

وی با بیان اینکه بیماران خاص بیشترین یارانه خدمات بهداشتی و درمانی را دریافت می‌کنند، یادآور شد: هزینه هر جلسه دیالیز در مراکز درمانی حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است که هر بیمار در هفته سه بار دیالیز می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها