لطفاً کمی صبر کنید...

سرلشکر باقری از معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع قدردانی کرد

شناسه خبر: 81013 سرویس: سیاست

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی از تلاش معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع در خصوص اجرای طرح‌های راهبردی در حوزه رزم هوایی تقدیر کرد. به گزارش ادوار خبر، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی از تلاش «علی‌اکبر سلیمانی» معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع در […]

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی از تلاش معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع در خصوص اجرای طرح‌های راهبردی در حوزه رزم هوایی تقدیر کرد.

به گزارش ادوار خبر، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی از تلاش «علی‌اکبر سلیمانی» معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع در خصوص اجرای طرح‌های راهبردی در حوزه رزم هوایی تقدیر کرد.

در پیام رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح آمده است:

یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَالَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ

برادر گرامی جناب آقای مهندس علی‌اکبر سلیمانی
معاون محترم مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع

سلام علیکم؛

حمد و سپاس بی‌کران خداوند سبحان را که بندگان خود را با نعمت ولایت، مجد و عظمت بخشید و سربازان الهی را بر تارک قله‌های بصیرت و کسب موفقیت قرار داد.

بدین‌وسیله از همت و تلاش مجاهدانه و مؤثر جنابعالی در اجرای فرمان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در خصوص اجرای طرح‌های راهبردی در حوزه رزم هوایی، قدردانی نموده و توفیق تلاش مضاعف این مجاهدت را که ان‌شاءالله موجب تحقق اهداف دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد گردید، در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند متعال خواهانم.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها