لطفاً کمی صبر کنید...

۶۰۰ واحد تولیدی راکد طی ۴ سال اخیر در کرمانشاه احیاء شد

شناسه خبر: 80894 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: با تلاش های صورت گرفته ۶۰۰  واحد تولیدی راکد طی ۴ سال اخیر در استان احیا شده است. به گزارش ادوار خبر، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: از  این تعداد واحد‌های تولیدی راکد احیا شده ۳۵۸ واحد در حوزه کشاورزی و ۲۴۲ واحد در حوزه صنعتی و […]

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: با تلاش های صورت گرفته ۶۰۰  واحد تولیدی راکد طی ۴ سال اخیر در استان احیا شده است.

به گزارش ادوار خبر، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: از  این تعداد واحد‌های تولیدی راکد احیا شده ۳۵۸ واحد در حوزه کشاورزی و ۲۴۲ واحد در حوزه صنعتی و معدنی بوده‌اند.
باباخانی  با اعلام اینکه با احیا این واحد‌ها در استان برای ۴ هزار و ۷۲۸ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است افزود: کارخانه نساجی کرپ‌ناز،  شرکت کابل باختر، شرکت صنایع ورق بومان و کارخانه نیرومحرکه از مهم‌ترین واحد‌های راکدی هستند که در استان کرمانشاه احیا شده‌اند.

وی با بیان اینکه احیا واحدهای راکد در بخش های مختلف کشاورزی و صنعتی امسال هم در دستور کار است افزود: درصورتی که این واحدها دارای  شرایط لازم باشند  ،نسبت به احیاء آنها اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها