لطفاً کمی صبر کنید...

سفر به کرمانشاه در تعطیلات عید فطر ممنوع است

شناسه خبر: 80806 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: مسافرت به استان در تعطیلات عید فطر ممنوع است. به گزارش ادوار خبر، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد کرونای استان با اشاره به اینکه از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه (۲۱ اردیبهشت) تا ظهر شنبه (۲۵ اردیبهشت) مصادف با تعطیلات عید سعید فطر مسافرت به […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: مسافرت به استان در تعطیلات عید فطر ممنوع است.

به گزارش ادوار خبر، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد کرونای استان با اشاره به اینکه از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه (۲۱ اردیبهشت) تا ظهر شنبه (۲۵ اردیبهشت) مصادف با تعطیلات عید سعید فطر مسافرت به استان کرمانشاه ممنوع و تمام راه‌های ارتباطی ورودی و خروجی استان مسدود خواهد شد افزود: تجربه  موج بیماری پس از تعطیلات عید فطر سال گذشته به ما گوشزد می‌کند که باید در این ایام بیشتر مراقب باشیم.
وی با اشاره به بازگشایی مشاغل گروه یک و دو در شهر‌های با وضعیت  نارنجی  و قرمز از امروز (شنبه) اظهار داشت: این بازگشایی‌ها به شرطی خواهد بود که رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی استمرار یابد.
معاون استاندار کرمانشاه همچنین در مورد وضعیت دیگر مشاغل نیز گفت: فعالیت مشاغل گروه‌های ۳ و ۴ همچنان در شهر‌های با وضعیت نارنجی و قرمز مجاز نیست.
وی با تاکید بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم از سوی صداو سیما افزود: می‌طلبد نیروی انتظامی نیز حساسیت لازم را نسبت به تردد‌ها داشته باشد.  

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها