لطفاً کمی صبر کنید...

انصارالله یمن برای توقف عملیات نظامی ۳ شرط گذاشت

شناسه خبر: 80796 سرویس: سیاست

درحالی یکی از اعضای دفتر سیاسی انصارالله یمن به سه شرط دولت نجات ملی یمن برای توقف عملیات اشاره کرد که استاندار مأرب جنایت هولناک ائتلاف سعودی علیه شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس در مأرب را نشان از کینه شدید ریاض دانست. به گزارش ادوار خبر، به نقل از خبرگزاری سبأ، «علی محمد طعیمان» استاندار […]

درحالی یکی از اعضای دفتر سیاسی انصارالله یمن به سه شرط دولت نجات ملی یمن برای توقف عملیات اشاره کرد که استاندار مأرب جنایت هولناک ائتلاف سعودی علیه شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس در مأرب را نشان از کینه شدید ریاض دانست.

به گزارش ادوار خبر، به نقل از خبرگزاری سبأ، «علی محمد طعیمان» استاندار وابسته به دولت نجات ملی یمن در مأرب به‌شدت جنایت ائتلاف سعودی در هدف قرار دادن شرکت‌کنندگان در مراسم روز قدس در منطقه «مجزر» در این استان را که به شهادت شماری منجر شد محکوم کرد.

وی اعلام کرد: هدف قراردادن شرکت‌کنندگان در مراسم روز قدس در مأرب جنایتی شنیع است که نشان از چهره صهیونیستی رژیم سعودی و کینه شدید آن در قبال هر تحرک مردمی در همبستگی با موضوعات امت اسلامی و در رأس آنها مسئله فلسطین دارد.

طعیمان تأکید کرد: خروج هزاران نفری ساکنان مأرب در روز جهانی قدس در چهار میدان، ائتلاف آمریکایی ـ سعودی را به‌شدت وحشتزده کرد و آنها را به ارتکاب این جنایت شنیع برای ترساندن شهروندان سوق داد.

وی با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی کرد.

یادآور می‌شود که در حمله وحشیانه جنگنده‌های سعودی به شرکت‌کنندگان در مراسم روز قدس در منطقه «مجزر» در استان مأرب، هفت یمنی شهید و سه نفر دیگر زخمی شدند.

۳ شرط برای توقف عملیات نظامی انصارالله یمن

«محمد البخیتی» از رهبران دفتر سیاسی انصارالله یمن سه شرط اصلی برای توقف عملیات نظامی تعیین کرد.

وی با انتشار توییتی اعلام کرد: یمن آماده توقف همه عملیات‌های نظامی خود به‌شرط توقف جنگ، پایان محاصره و عقب‌نشینی نیروهای خارجی از یمن است.

البخیتی تأکید کرد: محکومیت حملات به عربستان و عملیات آزادسازی مأرب از سوی گروه جی‌هفت و نادیده گرفتن حملات به یمن و محاصره و اشغال آن، نشان از نفاق بین‌المللی دارد.

وی اضافه کرد: ما به حملات به عمق عربستان و آزادسازی یمن ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها