لطفاً کمی صبر کنید...

یادداشت: رژیم تو خالی اسرائیل بزودی شکست خواهد خورد

شناسه خبر: 80696 سرویس: سیاست، ﯾﺎﺩﺩاﺷﺖ

یادداشت/ مردم فلسطین به زودی با ندای پیروزی القدس لنا شکست اسراییل را جشن خواهند گرفت. ادوار خبر، چندین نفر با آرمان های تو خالی و با هویت هایی پوشالی و دروغین به خاطر هم کیش بودن شهرکی بسازند و مدعی شوند شهر آنها در نقشه به رسمیت شناخته نشده است، بدانند کشور آنها خیالی […]

یادداشت/ مردم فلسطین به زودی با ندای پیروزی القدس لنا شکست اسراییل را جشن خواهند گرفت.

ادوار خبر، چندین نفر با آرمان های تو خالی و با هویت هایی پوشالی و دروغین به خاطر هم کیش بودن شهرکی بسازند و مدعی شوند شهر آنها در نقشه به رسمیت شناخته نشده است، بدانند کشور آنها خیالی است.

امروز چه جنایاتی رژیم صهیونیستی و با پشتیبانی چه کشورهایی انجام می دهد؟

رهبر معظم انقلاب سال ۹۵ در مراسم گشایش ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه‌ی فلسطین در سالن اجلاس سران، فرمودند: سرکوب وحشیانه‌ی ملّت فلسطین، دستگیری‌های گسترده، قتل و غارت، غصب سرزمین‌های این ملّت و بنای شهرک در آنها، تلاش برای تغییر چهره و هویّت شهر مقدّس قدس و مسجدالاقصی و دیگر اماکن مقدّس اسلامی و مسیحی در آن، سلب حقوق اوّلیّه‌ی شهروندان و بسیاری از مظالم دیگر همچنان ادامه دارد و از پشتیبانی همه‌جانبه‌ی ایالات متّحده‌ی آمریکا و برخی دیگر از دولتهای غربی برخوردار است و متأسّفانه با عکس‌العمل شایسته‌ی جهانی مواجه نیست.

چه ظلم هایی به مردم فلسطین روا شده است؟

به فرموده ی مقام معظم رهبری؛ تاریخ فلسطین و اشغال ظالمانه­‌ی آن و آواره کردن میلیون‌ها انسان و مقاومت دلیرانه‌ی این ملّت قهرمان، پُر فرازونشیب است. کاوشی هوشمندانه در تاریخ نشان می دهد که در هیچ برهه‌ای از تاریخ، هیچ‌یک از ملّت های جهان با چنین رنج و اندوه و اقدامی ظالمانه مواجه نبود­ه اند که در یک توطئه­ ی فرامنطقه‌ای، کشوری به طور کامل اشغال شود و ملّتی از خانه و کاشانه ی خود رانده شوند و به جای آنان، گروهی دیگر از جای جای جهان بدان‌جا گسیل شوند؛ موجودیّتی حقیقی نادیده گرفته شود و موجودیّتی جعلی بر جای آن بنشیند.

از دیرباز بیت المقدس شهری مورد احترام ادیان مختلف بوده است.
رژیم صهیونیستی در تکاپو برای هویت سازی برای کسانی که از عالم به دنیا می آیند است.

بسیاری از آنها در ورود خود به سرزمین های اشغالی نام و نشان خود را سوزاندند.

متاسفانه عده ای از خود فروختگان کلیمیانی که در آرامش و آزادی سال ها در ایران زندگی می کردند، بوده اند و با هویت هایی جدید در هنر و سیاست سرگرم خیانت به آرمان های کشور مادری خود می باشند.

از جمله خود فروختگانی که با شناسنامه های ایرانیشان اسم و رسمی دیگر داشته اند… ریتا کلینستاین، منشه امیر و موشه کاتساو رییس جمهور سابق رژیم صهیونیستی است.

رژیم صهیونیستی در مقابل حزب‌الله لبنان شکست خورد؛ ۳۳ روز بیشتر نتوانست مقاومت کند و شکست خورد؛ دو سال بعد از آن در مقابل فلسطینی‌ها ۲۲ روز توانست مقاومت کند و شکست خورد؛ چند سال بعد در مقابل مردم مظلوم غزّه ۸ روز توانست مقاومت بکند و شکست خورد، این ضعفِ روز‌افزون رژیم صهیونیستی است.

یقینا افرادی به ظاهر مسلمان دیگر مانند داعش هستند که به فکر تشکیل دولت اسلامی با چهره ای خشن از اسلام هستند.

یکی از وظایف اصلی مسلمان، زرتشتی، کلیمیان و مسیحیان ایستادگی در برابر نیرنگ های هزار رنگ صهیونیسم ها می باشد.

کلیمیان در راهپیمایی روز جهانی قدس همیشه پیش قدم بوده و به خوبی نشان داده اند حساب آنها جدای از خود فروختگان تلاویو نشین است.

مردم فلسطین شکست نمی خورند؛ تنها ترین راه، مقاومت است.

هم‌افزایی مسلمین بر محور قدس شریف، کابوس دشمن است

امام خامنه ای روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه در سخنرانی به مناسبت روز جهانی قدس گفتند: در این آینده‌ی مبارک، باید هم‌افزایی کشورهای مسلمان، یک هدف عمده و اساسی باشد، و این چندان دور از دسترس به‌‌نظر نمی‌رسد. محور این هم‌افزایی، قضیّه‌ی فلسطین به‌ معنی همه‌ی کشور، و سرنوشت قدس شریف است. این همان حقیقتی است که دل نورانی امام خمینی عظیم (رحمه‌ اللّه‌ علیه) را به اعلام روز جهانی قدس در آخرین جمعه‌ی ماه رمضان هدایت کرد.

هم‌افزایی مسلمین بر محور قدس شریف، کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آمریکایی و اروپایی آن است. طرح ناکام «معامله‌ی قرن» و سپس تلاش برای عادی‌سازی روابط چند دولت ضعیف عربی با رژیم غاصب، تلاش‌های مذبوحانه برای فرار از آن کابوس است.

من قاطعانه می‌گویم: « این تلاش‌ها به جایی نخواهد رسید؛ حرکت نزولی و رو به زوالِ رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.»

مردم فلسطین به زودی با ندای پیروزی القدس لنا شکست اسراییل را جشن خواهند گرفت.

همانگونه که رهبری فرمودند این رژیم رو به زوال است، بنابر این ایستادگی ملّتهای مسلمان نتیجه خواهد داد.

شهاب ادواری- فعال رسانه ای

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها