لطفاً کمی صبر کنید...

فعالیت مراکز تعویض پلاک در پنج شهر استان کرمانشاه از سر گرفته شد

شناسه خبر: 80575 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با تفغییر وضعیت رنگ بندی شهرهای کرمانشاه، صحنه، پاوه، کنگاور و اسلام آباد غرب از قرمز به نارنجی فعالیت مراکز تعویض پلاک در آنها از سر گرفته شد. به گزارش ادوار خبر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خدمات تعویض پلاک و برگزاری آزمون […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با تفغییر وضعیت رنگ بندی شهرهای کرمانشاه، صحنه، پاوه، کنگاور و اسلام آباد غرب از قرمز به نارنجی فعالیت مراکز تعویض پلاک در آنها از سر گرفته شد.

به گزارش ادوار خبر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خدمات تعویض پلاک و برگزاری آزمون های تئوری در شهرهای قرمز تا زمان تغییر رنگ  وضعیت انجام نخواهد شد افزود: براساس دستورات ستاد کرونا در شهرهای قرمز آزمونهای عملی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ممنوعیتی ندارد.

سرهنگ شیری خاطر نشان کرد: در شهرهای نارنجی،  زرد  و آبی برگزاری کلاسهای آیین نامه و آموزشی با رعایت دستورات بهداشتی و با تعداد نفرات کمتر انجام می شود.

وی اظهار داشت: ثبت نام  تعویض پلاک در شهرهایی دارای وضعیت نارنجی، زرد و آبی بصورت اینترنتی با مراجعه به سایت “راهور “۲۰  و یا اپلیکیشن “پلیس من”  انجام می شود.

سرهنگ شیری گفت:  متقاضیان در نوبت های تعیین شده به مراکز تعویض پلاک  مراجعه و ضمن رعایت دستورات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا از هرگونه تجمع پرهیز کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها