لطفاً کمی صبر کنید...

گروگان ۸ ساله در هرسین آزاد شد

شناسه خبر: 80345 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آزادی دختربچه ۸ ساله در هرسین ۲ ساعت پس از گروگانگیری خبر داد. به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: حادثه گروگانگیری هرسین بعدازظهر امروز (۱۳ اردیبهشت) و به دنبال اختلافات مالی میان ۲ خانواده رخ داد. وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی هرسین پس از دریافت اطلاعات […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آزادی دختربچه ۸ ساله در هرسین ۲ ساعت پس از گروگانگیری خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: حادثه گروگانگیری هرسین بعدازظهر امروز (۱۳ اردیبهشت) و به دنبال اختلافات مالی میان ۲ خانواده رخ داد.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی هرسین پس از دریافت اطلاعات لازم اقدامات تخصصی و تحقیقات گسترده خود را برای ردیابی افراد آدم ربا آغاز و دریافتند آن‌ها دختر بچه ۸ ساله را به شهر کرمانشاه منتقل کرده اند.

سردار جاویدان اظهار داشت: ماموران در گام بعدی موفق به شناسایی محل نگهداری دختربچه ربوده شده شدند و به سرعت نسبت به آزادسازی وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: آدم رباها که متوجه عملیات گسترده پلیس برای نجات جان دختربچه شده بودند پیش از رسیدن پلیس محل اختفای گروگان خود را ترک و متواری شده بودند.

وی با اشاره به شناسایی ۳ فرد آدم ربا، از تلاش برای دستگیری آن‌ها خبر داد و گفت: مطمئنا این افراد در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود خواهند رسید.

سردار جاویدان در پایان از مقابله جدی پلیس با هرگونه ناامنی در استان خبر داد و گفت: کرمانشاه جای امنی برای مجرمان نیست و بدون شک دیر یا زود تسلیم قانون خواهند شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها