لطفاً کمی صبر کنید...

روز قدس خواب را از چشمان صهیونیست ها ربوده است/ مسلمانان بر اساس وعده های الهی به پیروزی دست خواهند یافت

شناسه خبر: 80409 سرویس: سیاست

دبیرکل مجمع علمی ثقلین با بیان اینکه روز قدس خواب را از چشمان صهیونیست ها ربوده است، گفت: آنها را آشفته کرده و نشان می دهد مسلمانان بر اساس وعده های الهی به پیروزی دست خواهند یافت. به گزارش ادوار خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین فواد کاظم المقدادی عصر سه شنبه در دومین کنگره بین المللی […]

دبیرکل مجمع علمی ثقلین با بیان اینکه روز قدس خواب را از چشمان صهیونیست ها ربوده است، گفت: آنها را آشفته کرده و نشان می دهد مسلمانان بر اساس وعده های الهی به پیروزی دست خواهند یافت.

به گزارش ادوار خبر، حجت‌الاسلام و المسلمین فواد کاظم المقدادی عصر سه شنبه در دومین کنگره بین المللی قدس شریف در قم با اشاره به فتنه انگیزی رژیم صهیونیستی در میان کشورهای اسلامی، شکست و نابودی حتمی آنها را بر اساس آیات قرآن کریم مورد توجه قرار داد و گفت: تلاش اسرائیل غاصب برای عادی سازی روابط با کشورهای اسلامی از همان ابتدای فساد و جنایت در فلسطین وجود داشت.

وی با بیان اینکه پس از حرکات جهادی در فلسطین، صهیونیست ها این گروههای جهادی را متفرق و محاصره و تضعیف کردند، اظهار داشت: صهیونیست ها به دنبال ایجاد یک هویت جعلی برای فلسطینی ها بودند تا جهاد و مقاومت را در میان آنها از میان برده و آنها را به سمت دیپلماسی ببرند.

وی با بیان اینکه صهیونیست ها تلاش کردند تا مسأله فلسطین را یک مسأله عربی و نه اسلامی جلوه دهند، این توطئه را یک مرحله دیگر از عادی سازی روابط با کشورهای اسلامی عنوان کرد و افزود: بعد از شکست مفتضحانه ارتش های عربی در برابر اسرائیل، دشمنان به دنبال القای شکست ناپذیری ارتش اسرائیل در میان مسلمانان بودند.

وی با اشاره به عادی سازی روابط اسرائیل با همسایگان فلسطین و تبدیل این دولت به یک حکومت خودمختار کوچک و بی دفاع، خاطرنشان کرد: پس از این اتفاق های ناگوار، نور امید با پیروزی انقلاب اسلامی در میان امت های مسلمان درخشید.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) با شکست مستکبران و اعلام روز جهانی قدس تحول عظیمی را در منطقه ایجاد کرد، گفت: در اوج رنج و محنت امت های اسلامی، گروه های مقاومت در کشورهای اسلامی شکل گرفت، از جمله مهمترین آنها حزب الله است که شعله مقاومت را همواره فروزان نگه داشته است.

دومین کنگره بین المللی قدس شریف ساعتی پیش آغاز شد و به مدت دو روز با سخنرانی ۳۰  شخصیت علمی و فرهنگی از کشورهای ایران، فلسطین، مالزی، هند، افغانستان، پاکستان، فرانسه، آرژانتین، عراق، ترکیه، شیلی، امارات، لبنان، سوریه، انگلیس، کانادا و تونس ادامه می‌یابد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها