لطفاً کمی صبر کنید...

تاخت و تاز کرونا ۷ کرمانشاهی دیگر را به کام مرگ کشاند

شناسه خبر: 80369 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت ۷ مورد فوت در شبانه روز گذشته ، شمار جان باختگان بیماری کرونا در استان کرمانشاه به ۱۷۱۵ نفر رسید. به گزارش ادوار خبر، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه از این […]

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت ۷ مورد فوت در شبانه روز گذشته ، شمار جان باختگان بیماری کرونا در استان کرمانشاه به ۱۷۱۵ نفر رسید.

به گزارش ادوار خبر، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه از این تعداد فوت ۳ نفر در شهرستان کرمانشاه ، ۲ نفر در شهرستان هرسین ، ۲ نفر در شهرستانهای روانسر و سنقروکلیایی بوده است گفت:در شبانه روز گذشته ۲۱۵ بیمار جدید با علائم کرونا در مراکز درمانی استان بستری و ۱۵۴ بیمار هم  از مراکز درمانی استان مرخص شدند.
مهدی محمدی اظهار داشت: هم اکنون ۷۸۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در رنگ بندی جدید شهرستان‌های هرسین، سنقر و کلیایی، گیلانغرب، سرپل ذهاب و روانسر در شرایط قرمز هستند گفت:بر اساس این رنگ بندی  شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، اسلام آباد غرب، پاوه و کنگاور در وضعیت نارنجی قرار دارند و ثلاث باباجانی، قصرشیرین، دالاهو و جوانرود هم در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها