لطفاً کمی صبر کنید...

زخمی شدن پنج فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

شناسه خبر: 80228 سرویس: سیاست

پنج فلسطینی در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی و ده ها تن نیز بر اثر استنشاق گاز اشک آور دچار آسیب شدند. به گزارش ادوار خبر، خبرگزاری آناتولی به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که حادثه یکشنبه شب در جریان درگیری فلسطینی ها با نظامیان رژیم صهیونیستی در شهرک […]

پنج فلسطینی در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی و ده ها تن نیز بر اثر استنشاق گاز اشک آور دچار آسیب شدند.

به گزارش ادوار خبر، خبرگزاری آناتولی به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که حادثه یکشنبه شب در جریان درگیری فلسطینی ها با نظامیان رژیم صهیونیستی در شهرک بیتا در جنوب نابلس رخ داد.

سه تن از زخمی ها برای درمان به بیمارستان منتقل و بقیه نیز به طور سرپایی مداوا شدند.

این منابع گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به این شهرک، اقدام به تفتیش محل های تجاری و مصادره فیلم دوربین های نظارتی کردند.

پیش از این، سه نظامی صهیونیست بر اثر تیراندازی به ایست بازرسی زعتره در نزدیکی شهرک بینا زخمی شده بودند.

قدس اشغالی و برخی دیگر از شهرهای فلسطین طی روزهای گذشته شاهد درگیری نظامیان صهیونیست با تظاهر کنندگان و نمازگزاران فلسطینی در اعتراض به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی بود.

پیش‌تر ایهود اولمرت نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی نسبت به احتمال آغاز انتفاضه جدید فلسطینیان هشدار داده بود.

اولمرت با اشاره به حوادث و اعتراض‌های اخیر در قدس گفت: این حوادث نشانه آن است که اوضاع در آستانه فروپاشی قرار دارد و ممکن است هر لحظه، بیشتر شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها