لطفاً کمی صبر کنید...

راز گردش مالی ۳۲۰ میلیارد ریالی کودک ۴ ساله کرمانشاهی چه بود؟

شناسه خبر: 80327 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: شخصی در کرمانشاه که با افتتاح حساب به نام کودک ۴ ساله خود اقدام به ۳۲۰ میلیارد ریال پولشویی کرده بود، دستگیر شد. به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مبارزه با پولشویی، فرار‌های مالیاتی و […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: شخصی در کرمانشاه که با افتتاح حساب به نام کودک ۴ ساله خود اقدام به ۳۲۰ میلیارد ریال پولشویی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مبارزه با پولشویی، فرار‌های مالیاتی و دیگر جرائم اقتصادی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی و همکاری بانک‌های استان نسبت به کنترل حساب یکسال اخیر افراد زیر ۱۵ سال اقدام کردند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی در جریان بررسی‌های انجام شده، به حساب کودک ۴ ساله‌ای برخورد کرد که گردش مالی حساب یکسال اخیر وی حدود ۳۲۰ میلیارد ریال بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران در گام بعدی به سراغ افتتاح کننده حساب که پدر کودک بود، رفته و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این شخص جهت صادرات کالا از بازارچه‌های مرزی از حساب پسرش استفاده و برای فرار از پرداخت مالیات آن را به اداره مالیات معرفی نکرده است.

سردار جاویدان گفت: این شخص پس از لو رفتن پولشویی ۳۲۰ میلیارد ریالی خود و با هماهنگی مقام قضائی جهت انجام امور مالیاتی به اداره کل مالیاتی استان معرفی شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها