لطفاً کمی صبر کنید...

جوانرود به عنوان شهرخلاق فرهنگ و هنر در حوزه هنر‌های تجسمی انتخاب شد

شناسه خبر: 80257 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، فرهنگی

مدیرفرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود گفت: این شهرستان با توجه به پیشینه غنی فرهنگی و هنری که دارد، عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر کشور در حوزه هنر‌های تجسمی را به خود اختصاص داد. به گزارش ادوار خبر، مدیرفرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی وهنری این شهرستان گفت: در […]

مدیرفرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود گفت: این شهرستان با توجه به پیشینه غنی فرهنگی و هنری که دارد، عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر کشور در حوزه هنر‌های تجسمی را به خود اختصاص داد.

به گزارش ادوار خبر، مدیرفرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی وهنری این شهرستان گفت: در میان ۳۶۷ شهر از ۳۱ استان کشور، ۶۰ شهر به عنوان شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر کشور معرفی شده اند که در این میان جوانرود به عنوان شهر خلاق هنر‌های تجسمی (عکاسی) انتخاب و معرفی شده است.
 
مسعود قادری افزود: شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر عنوان طرحی برای شناسایی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در شهر‌ها و مناطق جغرافیایی ایران با نگاه آمایش سرزمینی و ایجاد شبکه‌هایی برای تعریف همکاری‌ها و برنامه‌های مشترک میان آن‌ها است که شهرستان جوانرود در زمینه‌های مختلف از پتانسیل‌های بسیار خوبی برخوردار است.

فرماندار جوانرود نیز با اشاره به پیوستن جوانرود به مجموعه ۶۰ شهرخلاق کشور گفت: این موفقیت حاصل تلاش فعلان و هنرمندان درحوزه فرهنگ وهنر است.

رستگار یوسفی با بیان اینکه شبکه شهر‌های خلاق بر مبنای برنامه‌های فرهنگی متمرکز است، افزود: کسب برند شهر خلاق اقدام مهم و بزرگی بوده، اما حفظ و تثبیت آن بسیار دشوار است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها