لطفاً کمی صبر کنید...

عقیدتی سیاسی در ترویج مفاهیم اسلامی نقش موثری دارد

شناسه خبر: 80195 سرویس:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: نقش عقیدتی سیاسی در تربیت نیرو‌های متعهد و ترویج مفاهیم اسلامی مهم است. به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جمع تعدادی از مسئولان و معاونت‌های دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان ،وظایف […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: نقش عقیدتی سیاسی در تربیت نیرو‌های متعهد و ترویج مفاهیم اسلامی مهم است.

به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جمع تعدادی از مسئولان و معاونت‌های دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان ،وظایف بخش عقیدتی و سیاسی درتربیت نیرو‌های متعهد و ترویج مفاهیم اسلامی در نیرو‌های مسلح را  مهم ارزیابی کرد.
آیت الله علما به برجام اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در راس حاکمیت این نظام الهی و اسلامی ، مقتدرانه می‌فرمایند همه تحریم‌ها باید برداشته شود.
حجت الاسلام جلیلیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)  با اشاره به اینکه هر ساله از ششم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته عقیدتی سیاسی در سپاه نامگذاری شده است افزود: تقارن این هفته با ماه مبارک رمضان موجب بهره مندی بیشتر از  فضیلت های این ماه مبارک است

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها