لطفاً کمی صبر کنید...

۳۲ هزار کالای وارداتی در بازارچه های مرزی کرمانشاه نمونه برداری شد

شناسه خبر: 80108 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه اعلام کرد: در ۸ ماه گذشته از ۳۲ هزار و ۳۶۱ قلم کالای وارداتی در بازارچه‌های مرزی استان نمونه برداری شده است. به گزارش ادوار خبر، مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه با اعلام این مطلب گفت: علاوه بر این در هشت ماه گذشته و با شروع فعالیت بازارچه های مرزی از  […]

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه اعلام کرد: در ۸ ماه گذشته از ۳۲ هزار و ۳۶۱ قلم کالای وارداتی در بازارچه‌های مرزی استان نمونه برداری شده است.

به گزارش ادوار خبر، مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه با اعلام این مطلب گفت: علاوه بر این در هشت ماه گذشته و با شروع فعالیت بازارچه های مرزی از  ۲۵۷ نمونه کالای دارای معیار سنجش وزن هم نمونه برداری شد.
محمود رضا نیازی اظهار داشت: در صورت مشاهده کالای بی کیفیت در نمونه برداری‌های انجام شده موضوع از طریق گمرکات و فرمانداران  شهرستان‌های مرزی اطلاع رسانی و  از ورود مجدد برند‌های آن‌ها به داخل کشور جلوگیری می‌شود.
وی افزود: در این مدت از ورود ۷ قلم کالا شامل  محموله پارچه، محموله لوازم برقی آشپزخانه (خردکن) و  روغن زیتون به دلیل نداشتن انطباق  با استاندارد‌های ملی جلوگیری به عمل آمد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها