لطفاً کمی صبر کنید...

ساختمان جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه افتتاح شد

شناسه خبر: 80112 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

امروز پنجشنبه ساختمان جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه  با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان ماه همبستگی میان مسلمانان است افزود: حضرت امام خمینی (ره)  بنیانگذار انقلاب اسلامی بر لزوم وحدت میان مسلمانان اصرار […]

امروز پنجشنبه ساختمان جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش ادوار خبر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه  با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان ماه همبستگی میان مسلمانان است افزود: حضرت امام خمینی (ره)  بنیانگذار انقلاب اسلامی بر لزوم وحدت میان مسلمانان اصرار داشتند.

آیت الله علما افزود: دشمنان اسلام و دست نشانده های  آنان در منطقه به دنبال آسیب رساندن به مبانی اسلامی هستند که با حفظ وحدت و همبستگی مذاهب و عمل به دستورات الهی قرآن کریم می‌توان بر نقشه‌های آنان خط بطلان کشید.

 مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان نیز با اشاره به اینکه شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت استان به  ۱۷۰ طلبه و ۳۵۰ روحانی در ۲۱ حوزه علمیه خدمات ارائه می کند گفت: ۵۱۵ مسجد اهل سنت در استان وجود دارد.

حجت الاسلام فاضلی گفت: علمای دینی و ائمه جمعه برای حفظ سلامتی مردم و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در دروان کرونا خطبه‌های خود را باکمک فضای مجازی برای مردم منتشر می‌کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها