لطفاً کمی صبر کنید...

الکترونیکی بودن انتخابات شورا‌ها در کرمانشاه

شناسه خبر: 80001 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرماندار کرمانشاه اعلام کرد: فرایند برگزاری انتخابات شورا‌های شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه کاملا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. به گزارش ادوار خبر، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه با اشاره به ایجاد ۴۵۳ شعبه اخذ رأی در کرمانشاه اظهار داشت: تمام فرایند برگزاری انتخابات از جمله احراز هویت، رأی گیری، قرائت و شمارش آراء […]

فرماندار کرمانشاه اعلام کرد: فرایند برگزاری انتخابات شورا‌های شهر و روستا در شهرستان کرمانشاه کاملا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش ادوار خبر، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه با اشاره به ایجاد ۴۵۳ شعبه اخذ رأی در کرمانشاه اظهار داشت: تمام فرایند برگزاری انتخابات از جمله احراز هویت، رأی گیری، قرائت و شمارش آراء به صورت االکترونیکی است و در شعبات از صندوق‌های الکترونیک استفاده می‌شود.

وی در خصوص تایید صلاحیت کاندیدا‌ها افزود: در شهرستان کرمانشاه ۲۱۴ نفر برای مجموع شهر‌ها تایید صلاحیت شده اند (۷۳ درصد) و ۷۱ نفر (۲۷ درصد) نیز در هیأت‌های نظارت رد صلاحیت شده اند.

فرماندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: داوطلبان از ۹ الی ۱۲ اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز مهلت دارند شکایات خود را در خصوص رد صلاحیت تحویل دهند و هیأت نظارت استان نیز در بازه زمانی ۱۰ روز موضوع را بررسی و نتیجه را اعلام می‌کند.

رنجبر در خصوص تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات شهر گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا در کشور در این رابطه منتظر دستورالعمل وزارت کشور برای نحوه تبلیغات کاندیدا‌های دوره ششم انتخابات شورای شهر هستیم که در روز‌های آینده اعلام می‌شود.

وی افزود: با این وجود توصیه ما به داوطلبان این است که از اجاره کردن محل‌هایی برای ستاد و برگزاری جلسات انتخاباتی خودداری کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها