لطفاً کمی صبر کنید...

۳۵ هزار خودرو طی امسال در کارخانه ایران خودرو کرمانشاه تولید می شود

شناسه خبر: 79848 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: تولیدات سالانه این شرکت به ۳۵ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۴۰۰ افزایش می یابد. به گزارش ادوار خبر، محمد ملکی گفت: افزایش ظرفیت خط تولید ایران خودرو کرمانشاه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سالی که به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها […]

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: تولیدات سالانه این شرکت به ۳۵ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۴۰۰ افزایش می یابد.

به گزارش ادوار خبر، محمد ملکی گفت: افزایش ظرفیت خط تولید ایران خودرو کرمانشاه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سالی که به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها مزین شده صورت می‌گیرد.

وی به عملکرد این کارخانه در سال گذشته اشاره کرد و افزود: پیاده سازی استاندارد‌های ایزو چهل و پنج هزار و یک (مدیریت ایمنی و بهداشت) و ایزو چهارده هزار و یک (مدیریت محیط زیست) در راستای تحقق اهداف عالیه گروه صنعتی ایران خودرو، تولید خودرو‌های صادراتی و همچنین شکستن رکورد تولید سالانه و افزایش ۶۵ درصدی تولیدات این شرکت از دستاورد‌هایی است که نشات گرفته از روحیه جهادی کارکنان پر تلاش این مجموعه در شرایط تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس منحوس کرونا می‌باشد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه همچنین با اشاره به نقش مهم قطعه سازان در اشتغالزایی جوانان منطقه اظهار داشت: قطعه سازان با رعایت استاندارد‌های کیفی به عنوان شریک ایران خودرو می‌توانند در توسعه صنعت خودروسازی کشور تاثیر گذار باشند.

لازم به ذکر است شرکت ایران خودرو کرمانشاه سال ۱۳۹۰ در سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه مصوب و در دستور کار قرار گرفت. این پروژه در سال ۱۳۹۴ کلید خورد و در سال ۱۳۹۶ با ظرفیت تولید روزانه ۱۲۰ دستگاه خودرو به بهره برداری رسید که در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه ۱۷۵ دستگاه خودرو در حال فعالیت می‌باشد.

دراین شرکت ۳ محصول پژو پارس اتوماتیک، Xu۷ و tu۵ تولید و راهی بازار‌های داخلی و خارجی می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها