لطفاً کمی صبر کنید...

فروش بلیت پرواز هند معرفی به مراجع قضایی را در پی دارد

شناسه خبر: 79851 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: در حالی سازمان هواپیمایی ۴ اردیبهشت از ممنوعیت انجام پرواز به هند خبر داده بود که ۲۴ ساعت بعد به دفاتر خدمات مسافرت هوایی نسبت به فروش بلیت پروازها به این کشور هشدار داد. سخنگوی سازمان هواپیمایی شنبه گذشته (۴ اردیبهشت) از ممنوعیت پروازها بین ایران و پاکستان و هند تا […]

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: در حالی سازمان هواپیمایی ۴ اردیبهشت از ممنوعیت انجام پرواز به هند خبر داده بود که ۲۴ ساعت بعد به دفاتر خدمات مسافرت هوایی نسبت به فروش بلیت پروازها به این کشور هشدار داد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی شنبه گذشته (۴ اردیبهشت) از ممنوعیت پروازها بین ایران و پاکستان و هند تا اطلاع ثانوی خبر داده و گفته بود: این ممنوعیت از ساعت ۲۴ امشب اجرایی می شود.

ذیبخش افزود: براساس تصمیمات وزارت بهداشت در خصوص پروتکل‌های مراقبت بهداشتی مرزی در مسافرت‌های هوایی و همچنین شناسایی ویروس جهش یافته کرونا در آن کشورها، پروازها به/ از دو کشور هند و پاکستان از ساعت ۲۴ امشب ممنوع می شود.

وی با تاکید بر اینکه پرواز برنامه ای بین ایران و هند وجود ندارد و در حال حاضر پروازها محدود و به صورت موردی انجام می شود، افزود: پذیرش مسافر کانکشن از کشورهای مذکور نیز ممنوع خواهد بود.

این در حالی بود که برخی گزارش‌ها از فروش بلیت پرواز برای کشور هند حکایت داشت، مسئله‌ای که پس از تاخیری ۲۴ ساعته واکنش سازمان هواپیمایی کشوری را به‌دنبال داشت.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها