لطفاً کمی صبر کنید...

ظریف حادثه دردناک بیمارستان بغداد را به دولت و ملت عراق تسلیت گفت

شناسه خبر: 79778 سرویس: سیاست

وزیر امور خارجه کشورمان حادثه دردناک بیمارستانی را در بغداد به ملت و دولت عراق تسلیت گفت. به گزارش ادوار خبر، محمد جواد ظریف در صفحه توئیتر خود نوشت: «حادثه دردناک و مصیبت بزرگ بیمارستان ابن خطیب بغداد را به دولت و ملت برادر عراق و خانواده های قربانیان صمیمانه تسلیت می گویم. از خداوند […]

وزیر امور خارجه کشورمان حادثه دردناک بیمارستانی را در بغداد به ملت و دولت عراق تسلیت گفت.

به گزارش ادوار خبر، محمد جواد ظریف در صفحه توئیتر خود نوشت: «حادثه دردناک و مصیبت بزرگ بیمارستان ابن خطیب بغداد را به دولت و ملت برادر عراق و خانواده های قربانیان صمیمانه تسلیت می گویم. از خداوند متعال برای شهدای این حادثه رحمت و برای مجروحان شفای عاجل خواهانم.»

همچنین سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در پی حادثه ناگوار به وقوع پیوسته در بیمارستان ابن خطیب بغداد که منجر به جانباختن و جراحت ده ها نفر از شهروندان عراقی شد، مراتب تسلیت و همدردی عمیق دولت و ملت ایران با دولت و ملت عراق بویژه خانواده قربانیان را ابراز و برای شهدای این حادثه تلخ رحمت و مغفرت و برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده قربانیان صبر و اجر مسئلت کرد.

در پی وقوع آتش سوزی در یکی از بیمارستان‌های  بیماران کرونایی که به علت انفجار کپسول اکسیژن رخ داد ، دست کم ۲۷ نفر جان باختند.

این آتش سوزی در بیمارستان «ابن الخطیب» در منطقه جسر دیالی در بغداد  رخ داده که گزارش‌ها از خفگی ۴۶ نفر از بیماران کرونایی و نیز جان باختن بیش از ۲۷ نفر از آنها حکایت دارد. 

این بیمارستان مخصوص‌ بستری بیماران کرونایی است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها