لطفاً کمی صبر کنید...

سپاه در دل دشمنان هراس انداخته است

شناسه خبر: 79747 سرویس: سیاست

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه سپاه به عنوان یک قدرت بین‌المللی در دل دشمنان هراس انداخته است،‌ گفت: باید برای مقابله با انواع تهدیدات دشمنان آمادگی داشته باشیم. به گزارش ادوار خبر، به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجت‌الاسلام سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی […]

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه سپاه به عنوان یک قدرت بین‌المللی در دل دشمنان هراس انداخته است،‌ گفت: باید برای مقابله با انواع تهدیدات دشمنان آمادگی داشته باشیم.

به گزارش ادوار خبر، به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجت‌الاسلام سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه دیدار کرد.

حجت‌الاسلام آقاجانپور اظهار داشت: تشکیل سپاه پاسداران در کنار فرمان تشکیل ارتش مکتبی در فاصله کوتاه، بیانگر این واقعیت بود که امام (ره) پیش‌بینی می‌کردند که سردمداران نظام سلطه دست از سر ملت ایران بر نمی‌دارند و باید با تمام قوا برای مقابله با انواع تهدیدات آنان آمادگی پیدا کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آمادگی‌های نظامی و معنوی و برادری ارتش و سپاه به عنوان دو بازوی قدرتمند نظام اسلامی است، افزود: این توانمندی ها موجب شد ملت ایران بتواند با اقتدار با انواع تهدیدات دشمن در حوزه های جنگ سخت و نرم مقابله نماید و امروز به عنوان قدرت منطقه ای از محرومان و مستضعفان و خط مقاومت حمایت و پشتیبانی نماید و خواب راحت را از چشم ظالمان و مستکبران برباید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در تشریح عملکرد چهار دهه پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: حفظ و حراست از حدود و ثغور ایران اسلامی، آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمات ارزنده و شایسته در حوزه آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی، پیشرفت‌های علمی و فناورانه سپاه و حفظ و ارتقاء امنیت ملی نمونه های بارزی از نقش آفرینی این نهاد انقلابی در سپهر ایران اسلامی است.

حجت الاسلام آقاجانپور خاطرنشان ساخت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیم هزاران شهید والامقام به شایستگی از اسلام قران و دستاوردهای گران سنگ انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون حراست و پاسداری نموده است و امروز به عنوان یک نیروی قدرتمند منطقه ای و بین المللی در دل دشمنان ایران اسلامی هراس انداخته است.

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در این دیدار با تشکر از رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و هیات همراه ضمن گرامی داشت یاد و خاطرات شهدای اخیر علی الخصوص دانشمند دفاعی و هسته ای شهید فخری زاده و سردار شهید حجازی افزود: بی تردید یکی از مطالبات مقام معظم رهبری هم افزایی بین نیروی های مسلح است و داشتن هدف مشترک در بین نیروهای مسلح موجب تقویت نیروهای مسلح و ناراحتی معاندین و متخاصمین به انقلاب اسلامی می‌شود.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها