لطفاً کمی صبر کنید...

دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه نصب شد

شناسه خبر: 79676 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

نوزدهمین دستگاه اکسیژن ساز استان در مجتمع آموزشی – درمانی امام رضا (ع) کرمانشاه نصب شد. به گزارش ادوار خبر، دکتر شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با راه اندازی این دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری که برای خرید آن دو میلیارد تومان هزینه شده ظرفیت تولید […]

نوزدهمین دستگاه اکسیژن ساز استان در مجتمع آموزشی – درمانی امام رضا (ع) کرمانشاه نصب شد.

به گزارش ادوار خبر، دکتر شیرزادیان مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با راه اندازی این دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری که برای خرید آن دو میلیارد تومان هزینه شده ظرفیت تولید اکسیژن در بیمارستان امام رضا (ع) به مقدار قابل اطمینانی خواهد رسید.

وی افزود: از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون، ۱۹ دستگاه اکسیژن ساز مرکزی، یک دستگاه مخزن اکسیژن مایع کرایوژنیک بیست هزار لیتری، بیش از هزار سیلندر اکسیژن چهل و پنجاه لیتری و به همین تعداد فلومتر، مانومتر و سایر ملحقات این عنصر جهت مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خریداری شده است.

دکتر شیرزادیان خاطرنشان کرد: همچنین در روز‌های آینده یک دستگاه مخزن اکسیژن کرایوژنیک مایع بیست و پنج هزار لیتری برای مجتمع آموزشی درمانی امام رضا (ع) تامین خواهد شد تا ضمن ارتقاء ظرفیت تولید اکسیژن، خلوص این عنصر حیاتی به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها