لطفاً کمی صبر کنید...

موج سواری کرونا جان ۶ کرمانشاهی دیگر را گرفت

شناسه خبر: 79598 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند. محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ادوار خبر، با اعلام اینکه ۵ نفر […]

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.

محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ادوار خبر، با اعلام اینکه ۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند، افزود: مجموع جانباختگان به ۱۶۲۲ نفر رسید.

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تا صبح امروز دوشنبه ۸۶۳ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۲۱۰ بیمار جدید با علائم کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند، افزود: ۱۸۸ نفر هم بعد از بهبودی از بیمارستان‌های استان مرخص شدند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها