لطفاً کمی صبر کنید...

مراسم تکریم و معارفه روسا و دادستانهای پیشین و جدید دادگستری شهرستان سنقر برگزار شد

شناسه خبر: 79518 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

با حضور ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان سنقر و نیز اعضای شورای تامین شهرستان مراسم تکریم و معارفه روسا و دادستانهای پیشین و جدید شهرستان سنقر برگزار شد. به گزارش ادوار خبر، یزدانی ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری که به نمایندگی از رئیس کل دادگستری استان در این جلسه […]

با حضور ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان سنقر و نیز اعضای شورای تامین شهرستان مراسم تکریم و معارفه روسا و دادستانهای پیشین و جدید شهرستان سنقر برگزار شد.

به گزارش ادوار خبر، یزدانی ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری که به نمایندگی از رئیس کل دادگستری استان در این جلسه حضور داشت با اشاره به سند تحول قضایی ریاست قوه قضاییه که بر مردمی بودن و مبارزه با  فساد تاکید دارد یادآور شد خوشبختانه رویه مردمی بودن و مبارزه با فساد در دادگستری استان کرمانشاه نیز به ریاست دکتر توسلی زاده به خوبی در حال انجام است و برآنیم این شیوه را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانیم.

ارشد حفاظت و اطلاعات دادگستری استان با اشاره به گذشت و گذر زمان یادآور شد خدمت و پذیرش مسئولیت در نظام مقدم جمهوری اسلامی فرصت ارزشمندی است که نباید به سادگی از دست داد و در این راه کیفیت خدمت رسانی مهم است و نه طول و مدت زمان آن.

یزدانی با تاکید به مسئولین شهرستان گفت: در ابتدا به حوزه قضایی شهرستان توصیه می شود برای رفع مشکلات مردم با تشکیل اتاق های فکر و بهره مندی از نظر نخبگان و صاحبان فکر تلاش کنند مشکلات مردم را به نحو شایسته ای مرتفع سازند.

توصیه به مردم داری، رفع مشکلات مردم، پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با جرائم مهمه و نیز سازشی کردن دعاوی از دیگر موکدات این مقام مسئول در این نشست بود.

در ادامه این مراسم با تقدیر از زحمات امیرخانی رئیس پیشین دادگستری شهرستان سنقر، برای یزدان نوری زاده با اهدای حکم انتصاب به عنوان رئیس دادگستری این شهرستان آرزوی توفیق شد.

همچنین در این مراسم حامد صادقی سطری به عنوان دادستان جدید شهرستان سنقر منصوب شد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها