لطفاً کمی صبر کنید...

هیچ فیلمی از ایثار مدافعان سلامت در کشور دیده نشد

شناسه خبر: 78137 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، فرهنگی

بازیگر جوان کرمانشاهی گفت: در رابطه با مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس زیاد شنیده ایم؛ اما در خصوص پرستارانی که طی یک سال گذشته به شدت تلاش کردند، و با از خود گذشتگی شهید تقدیم کردند هیچ فیلمی در استان و کشور دیده نشد. محمد علی حیدری پرستار و بازیگر جوان، کرمانشاهی در […]

بازیگر جوان کرمانشاهی گفت: در رابطه با مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس زیاد شنیده ایم؛ اما در خصوص پرستارانی که طی یک سال گذشته به شدت تلاش کردند، و با از خود گذشتگی شهید تقدیم کردند هیچ فیلمی در استان و کشور دیده نشد.

محمد علی حیدری پرستار و بازیگر جوان، کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر ادوار خبر، در پاسخ به این سوال که دلیل ورود شما به عرصه بازیگری چیست؟ گفت: بازیگری یک نوع، دیده شدن آزادی و اعتماد به نفس به ما می بخشد.

حیدری افزود: شغل های مختلف را امتحان کرده ام اما به این نتیجه رسیده ام که بازیگری موجب دیده شدن فرد و مورد نقد قرار گرفتن می شود.

چرا به عنوان مدافع سلامت انتخاب شدید؟

این بازیگر جوان کرمانشاهی اظهار داشت: به دلیل اینکه من پرستار هستم .

حیدری گفت: در رابطه با مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس زیاد شنیده ایم…اما در خصوص پرستارانی که طی یک سال گذشته به شدت تلاش کردند، و با از خود گذشتگی شهید تقدیم کردند هیچ فیلمی در استان و کشور دیده نشد، بنابراین تصمیم به ساخت فیلمی برای تشکر از مدافعان سلامت افتادیم.

اولین راه برای ساخت این فیلم، فیلم کوتاه بود.

محبوبترین کار از نگاه مخاطبین؟

یکی از آثار من خواب مادر است که در آن به موضوع دفاع مقدس پرداخته شد و کار دیگر مدافعان سلامت می باشد که در فضای مجازی مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار گرفت.

چه نوع تئاتری را دوست دارید؟

طنز… در تئاتر طنز بازیگر نسبت به تئاتر تخیلی و… بهتر دیده می شود.

دغدغه مردم؟؟؟؟

از نظر مالی و فرهنگی در هر دو ضعیف هستیم؛ دغدغه فرهنگی خیلی مهم است که اصلاح شود برای همین کار در قالب طنز موجب تغییر و شاد کردن روحیه مردم حتی برای دقایقی کوتاه می شود.

چه چیزی موجب پیشرفت شما است؟

از نگاه خود من هدف داشتن و همچنین انتقادهایی که دیگران از من دارند که موجب پیشرفت من شده است.

آیا فرد انتقاد پذیری هستید؟

بستگی به موضوع دارد.

آرزوی شما چیست؟

معروف شدن، و آرزوی دیگر من این است که با بازیگری خودم و توانمندی هایم را به دیگران اثبات کنم.

برای آینده چه برنامه ای دارید؟

هدف و برنامه من ساخت فیلم هایی است که بتوان به مردم کمک کرد، خیلی کمبودها در جامعه وجود دارد؛ اما مردم در رابطه با آنها اطلاعی ندارند و هدف من نشان دادن آن به مردم است.

حیدری ادامه داد: دلیل دوم شاد کردن و روحیه دادن به مردم است.

از چه چیزی ترس دارید؟
فراموش شدن

چه اتفاقی موجب شاد شدن شما می شود؟
یکی از بهترین اتفاق هایی که موجب شاد شدنم می شود، فیلم های که می‌سازم جایزه دریافت کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها