لطفاً کمی صبر کنید...

۲۱۹ روستای کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی در سال ۹۹ بهره مند شدند

شناسه خبر: 79346 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: به منظور توسعه گازرسانی و محرومیت زدایی از روستاها، ۲۱۹ روستای استان کرمانشاه در سال ۹۹ گازدار شدند. به گزارش ادوار خبر، مدیرعامل شرکت گاز استان عنوان کرد: با گاز رسانی به این ۲۱۹ روستا زمینه برخورداری ۹ هزار و ۳۷۴ خانوار از نعمت گاز طبیعی فراهم شده است. شهبازی […]

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: به منظور توسعه گازرسانی و محرومیت زدایی از روستاها، ۲۱۹ روستای استان کرمانشاه در سال ۹۹ گازدار شدند.

به گزارش ادوار خبر، مدیرعامل شرکت گاز استان عنوان کرد: با گاز رسانی به این ۲۱۹ روستا زمینه برخورداری ۹ هزار و ۳۷۴ خانوار از نعمت گاز طبیعی فراهم شده است.

شهبازی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش ما این است که تمامی روستا‌های بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال ۱۴۰۰ از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزار و ۶۸۰ روستای استان کرمانشاه با ۱۱۰ هزار و ۱۵۴ خانوار (معادل ۸۲ درصد جمعیت روستایی استان) گازدار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار داشت: هم اکنون نیز کار گازرسانی به ۳۵۳ روستا در استان کرمانشاه به علاوه شهر‌های نوسود و ریجاب و شبکه داخلی ازگله در دست اجرا است.

به گفته شهبازی در استان کرمانشاه دو هزار و ۲۳۵ روستا قابلیت گازرسانی دارند که از این تعداد هزار و ۷۱۴ روستا بالای ۲۰ خانوار هستند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها