لطفاً کمی صبر کنید...

پزشک قلابی در کرمانشاه به دام افتاد/شاکیان به کلانتری سعدی مراجعه کنند

شناسه خبر: 79391 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: فرد کلاهبرداری که با جعل عنوان پزشک معتمد یکی از نهاد‌های دولتی، از چند پزشک در استان‌های مختلف کشور مبالغ زیادی اخاذی کرده بود، دستگیر شد. به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع پلیس مبنی بر فعالیت یک کلاهبردار حرفه‌ای که در استان‌های مختلف کشور […]

فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: فرد کلاهبرداری که با جعل عنوان پزشک معتمد یکی از نهاد‌های دولتی، از چند پزشک در استان‌های مختلف کشور مبالغ زیادی اخاذی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ادوار خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع پلیس مبنی بر فعالیت یک کلاهبردار حرفه‌ای که در استان‌های مختلف کشور از چند پزشک اخاذی کرده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات گسترده ماموران کلانتری ۱۶ سعدی کرمانشاه برای دستگیری فرد کلاهبردار آغاز و توانستند مخفیگاه وی را در یکی از روستا‌های کرمانشاه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه فرد مورد نظر را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تاکنون ۱۲ نفر از این پزشک قلابی شکایت کرده اند، خاطرنشان کرد: این فرد با جلب اعتماد طعمه‌های خود ضمن اغفال آنها، حدود ۱۰ میلیارد ریال اخاذی کرده بود.

سردار جاویدان اظهار داشت: این کلاهبردار حرفه‌ای در آخرین کلاهبرداری خود قصد داشت خودرو مزدا ۳ و مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال متعلق به یکی از طعمه هایش را تصاحب کند که با حضور به موقع پلیس ناکام ماند.

وی همچنین با اشاره به انتشار تصویر فرد کلاهبردار با مجوز دستگاه قضائی، از افرادی که مورد سوء استفاده این فرد قرار گرفته اند خواست تا برای شکایت به کلانتری ۱۶ سعدی و یا پلیس آگاهی استان واقع در خیابان لشکر مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به شهروندان توصیه کرد در صورت مواجهه با چنین افرادی حتما سوابق آن‌ها را بررسی و از اعتماد بی مورد به این افراد خودداری کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها